Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w miejskich szkołach

Dzień zakończenia roku szkolnego, to dzień bardzo ważny w szkolnym kalendarzu. Dzień podsumowań, wręczenia nagród i wyróżnień uczniom za sukcesy w nauce, konkursach i zawodach sportowych, a także udział w projektach edukacyjnych.
Dla wielu pracowników również był to dzień wyjątkowy, gdyż postanowili zakończyć pracę zawodową i przejść na zasłużoną emeryturę.
W Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Słupcy, w sposób szczególny żegnano Panią Grażynę Makowską – wieloletnią Dyrektor tej Szkoły.
Słowa podziękowania skierował Pan Burmistrz – Michał Pyrzyk, który przybył na uroczystość wraz z pracownikami Urzędu Miasta w Słupcy i radnymi Rady Miasta Słupcy.
Pani Dyrektor Grażyna Makowska za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Słupcy.
Również w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupcy pożegnano Panią Barbarę Frontczak – wieloletniego nauczyciela, pedagoga i Wicedyrektora tej Szkoły.
Pani Barbara Frontczak została uhonorowana nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy.
Na emeryturę postanowiła również przejść Pani Emilia Kuźniewska – specjalista ds. kadr oraz Pani Krystyna Kusiołek – szefowa kuchni. Obie Panie również zostały uhonorowane Nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy.
W Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy pożegnano przechodzącą na emeryturę nauczycielkę matematyki – Panią Marię Karnowską.
Pani Maria Karnowska otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy.
Wszystkim za pracę serdecznie dziękujemy i życzymy dobrego zdrowia i spełniania swoich marzeń!

print

Pobierz załącznik

  • doc Uczniowie nagrodzeni
    Nagrodzeni uczniowie rok szkolny 2022/2023
    Data dodania: 23 czerwca 2023 11:07 Wielkość pliku: 38 KB
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125