Kolejny raz doceniono Dominikę!

Dominika Czerniak – Chojnacka odniosła kolejny sukces. Jej książka „Kominiarz/Piekarz” otrzymała specjalne wyróżnienie Bologna Ragazzi Award w kategorii książek dla najmłodszych.
To wielki sukces i powód do dumy, tym większy, że ta nagroda jest uznawana za najbardziej prestiżową nagrodę branżową porównywaną do filmowych Oskarów.
Bologna Ragazzi Award przyznawana jest wydawcom przez międzynarodowe targi książki dziecięcej Bologna Children’s Book Fair za najciekawszą pod względem graficznym i edytorskim książkę dla dzieci i młodzieży. Co roku nagroda wręczana jest w trzech stałych kategoriach (Fiction, Non Fiction i Opera Prima – dla debiutujących autorów) i jednej lub dwóch kategoriach specjalnych. W tym roku kategorią specjalną było właśnie TODDLER – książki dla dzieci do 3 roku życia. Wydawcy z całego świata mogli zgłaszać w niej tytuły wydane w ciągu 5 ostatnich lat. Dominice gratulujemy sukcesu!
Więcej możecie przeczytać Państwo na stronie: https://instytutksiazki.pl/aktualnosci,2,wielki-sukces-dominiki-czerniak-chojnackiej-%E2%80%93-kominiarz-piekarz-z-bologna-ragazzi-award,3135.html

Sukces Dominiki

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125