Pożegnanie z „MISIEM”

W dniach 21, 22 i 23 czerwca 2017r. najstarsze przedszkolaki żegnały się z przedszkolem, ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami oraz ze swoimi paniami. Uroczystość odbyła się w przedszkolu oraz w sali MDK. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta Słupcy p. Michał Pyrzyk  oraz  Inspektor do spraw Oświaty –  p. Mariusz Król.

Rodzice z dumą oglądali piękne występy swoich dzieci – wiersze, piosenki, układy taneczne. Było pięknie, wzruszająco, kolorowo i wystrzałowo. Nie obyło się bez wzruszeń i podziękowań. Dyrektor Przedszkola p. U. Michlicka i wicedyrektor  p. B. Konke wręczyły dzieciom Dyplomy Ukończenia Przedszkola, pamiątkowe tabla oraz upominki – książki „ Elementarz małego Polaka”.
Dyrektor Przedszkola –  U. Michlicka podziękowała wszystkim rodzicom za okazywaną pomoc i współpracę, a szczególnie aktywni Rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomu. Natomiast Rodzice w imieniu swoim i dzieci złożyli podziękowania Dyrekcji Przedszkola oraz paniom nauczycielkom i paniom pomocom za serce, trud i cierpliwość okazywaną Ich pociechom.W grupach odbyły się spotkania – wspaniałe  poczęstunki, które przygotowali Rodzice, wspólne rozmowy i wspomnienia.
Życzymy wszystkim dzieciom słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych!!!
Do widzenia kochane przedszkole!

 

[tekst i zdjęcia: Przedszkole nr 2 „Miś”]
print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125