Wiosna na strzelnicy!

Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego na Powitanie Wiosny zostały przeprowadzone w poniedziałek 20 marca przez Stowarzyszenie „Z Wiatrem i pod Wiatr” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy.
Udział w zawodach wzięli uczniowie z Gimnazjum w Słupcy, Gimnazjum w Drążnej, Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy, Zespołu Szkół Zawodowych w Słupcy. Sędzią głównym był pomysłodawca zawodów – instruktor strzelectwa Karol Biadasz.
Najlepszą zawodniczką została Wiktoria Dudek (MOS ZSE) z 88 punktami (na 100 możliwych do uzyskania), za nią znalazła się Antonina Świerkowska (MOS LO) z 85 punktami, Weronika Wapniarska (MOS Gimnazjum Drążna) -82 pkt, IV miejsce wywalczyła Agnieszka Michalak (MOS Gimnazjum Słupca) zdobywając 81 punktów.
W kategorii chłopców na najwyższym podium stanął Kamil Zarzycki (MOS LO) z 90 punktami, za nim był Mikołaj Śmigielski (MOS LO) z 89 punktami, Bartosz Bartkowiak (MOS LO) -80 pkt., na IV miejscu stanął Marcin Piątek (MOS ZSE) z 73 punktami.
Następne zawody strzeleckie już w kwietniu. Więcej informacje będzie można znaleźć na profilu Stowarzyszenia na Facebooku i stronie Słupeckiej Organizacji Turystycznej.

Karol Biadasz – instruktor strzelectwa

Wiosna na strzelnicy fot.Karol_Biadasz

Wiosna na strzelnicy fot.Karol_Biadasz

Wiosna na strzelnicy fot.Karol_Biadasz

Wiosna na strzelnicy fot.Karol_Biadasz

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125