Zakończenie Przedszkola dla grupy „Wiewiórki”

20 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z Przedszkola nr 2 „Miś” z grupy”Wiewiórki’’ oraz Pani Bogusławy Wysockiej, która zakończyła swoją karierę zawodową przechodząc na zasłużoną emeryturę.

„Mam nadzieję, że czas spędzony w przedszkolu”Miś’’ dzieci będą wspominać z uśmiechem na twarzy i będą pielęgnować przyjaźnie, które się pomiędzy nimi zawiązały. Wierzę, że był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla przedszkolaków, jak i Rodziców i Wychowawców. Życzę Wam, drogie dzieci, słonecznych, wesołych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Wróćcie z nich wypoczęci i pełni sił do podjęcia z sukcesami obowiązków szkolnych.

Dyrekcji, Nauczycielom, a przede wszystkim Pani Bogusławie Wysockiej, serdecznie dziękuję za trud i poświęcenie włożone w kształtowanie dzieci. Wierzę, że zrobiliście Państwo wszystko co w Waszej mocy, aby jak najlepiej przygotować je do przekroczenia progu szkoły. Dziękując za całoroczną współpracę życzę dobrego i udanego odpoczynku” – powiedział Zastępca Burmistrza Pan Jacek Szczap.

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125