10. Noc w Muzeum

Była to naprawdę magiczna, już 10. Noc w Muzeum. Było i romantycznie i nostalgicznie i energetycznie i smacznie. A oświetlony cudnie park przywoływał wspomnienia, był tajemniczy i pełen niespodzianek! Brzmienie katarynek jak i naszej Orkiestry Dętej zapamiętamy na długo tak jak i wspaniały koncert brawurowo zagrany i poprowadzony przez Kapelę Podwórkową z Kramska. Parkowe ławeczki i fotografie na wystawie przywołały postaci i wydarzenia, które miały miejsce w mieście i naszym parku. Pyszne menu,wata cukrowa i cudowna pogoda dopełniły całości. Na koniec piękne ukłony i podziękowania dla wszystkich uczestników wydarzenia. Było nas bardzo, bardzo dużo, z czego ogromnie się cieszymy i pięknie dziękując wszystkim za tak liczny udział… zapraszamy za rok. Odwiedzajmy nasz park i cieszmy się zielenią i śpiewem ptaków, a wchodząc do niego zwróćmy uwagę na piękny szyld i wiszącą na ścianie mapę parku, która pozwoli odkryć jego 150.letnią historię.

…………………………………………………………………………………………..
Muzeum Regionalne w Słupcy serdecznie dziękuje za pomoc organizacyjną  podczas tegorocznej 10. Parkowej Nocy w Muzeum:
panu M. Pyrzykowi – burmistrzowi miasta Słupcy, D. Maleszce i pracownikom Referatu Dobrego Porządku UM, Michałowi Zaradzkiemu UM, Grzegorzowi Kozielskiemu UM, Ireneuszowi Wiśniewskiemu, Romanowi Węglińskiemu, Pawłowi Konińskiemu, Krzysztofowi Rybickiemu oraz K. Herianowi, M. Śmiechowskiemu i A. Byczkowi  i P.Górnemu – MDK Słupca, R. Witowskiemu, Markowi Ratajczykowi, Dominice Czerniak- Chojnackiej, Jadwidze Matuszewskiej,Magdzie Kosmalskiej-Zauer a także Dyrekcji Gimnazjum w Słupcy oraz  Dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupcy.
Szczególne podziękowania dla:
A. Króla, M. Czerniaka i Gminy Miejskiej Słupca – fundatora szyldu.
B. Głuszczuk, A. Rajzner i uczniów ZSE w Słupcy za współorganizację i profesjonalną obsługę  stoiska
z majówkowym  menu.
Elżbiety Mikołajewskiej i pracowników Kwiaciarni „Konwalia”.
Dziękujemy za uświetnienie tegorocznej Nocy:
Grupie Teatralnej „Human Sapiens” LO /MDK pod kierunkiem A. Czerniak (MDK) i A. Halaba (LO)
w składzie: Łukasz Wróbel, Jakub Pilarski, Natalia Rosiak, Ania Zimniewicz, Kamil Pomorski, Łukasz Piguła, Szymon Michalak, Gabrysia Wolniakowska, Piotrek Błaszczak, Dominik Tucholski, Olivia Panufnik, Julia Remisz, Ola Herudzińska, Ewa Plucińska, Julita Kwitowska, Samanta Pietrzak, Dominika Wośkowiak, Marysia Halaba, Jakub Fleciński  i Fabian Metler.
Orkiestrze  Dętej OSP pod batutą  Jana Jasińskiego, kataryniarzom z Warszawy i Kielc, Kapeli Podwórkowej z Kramska.
Za użyczenie fotografii na wystawę o naszym parku dziękujemy : B. Budner, J. Sasze,
T. Więckowskiej, T. Bartkowiak  i H. Jareckiej.
Beata Czerniak
Muzeum Regionalne w Słupcy

Facebook.com/muzeumslupca

 

10.Noc w Muzeum

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125