Zapraszamy na spotkanie z Ewą Woydyłło Osiatyńską

Zapraszamy na spotkanie z Ewą Woydyłło Osiatyńską, które obędzie się w środę 31 maja 2023r.
o godz. 17.00.

Ewa Woydyłło Osiatyńska jest doktorem psychologii i terapeutką uzależnień. Autorką książek, m.in.: „Wybieram wolność, czyli rzecz o wyzwalaniu się z uzależnień”, „Zaproszenie do życia”, „Podnieś głowę: Buty szczęścia, Sekrety kobiet”, „My – rodzice dorosłych dzieci”, „W zgodzie ze sobą”, „Rak duszy”, „O alkoholizmie”, „Poprawka z matury”. Spopularyzowała w Polsce leczenie oparte na modelu Minnesota, związanym z filozofią Anonimowych Alkoholików.

Tematem przewodnim spotkania z popularną i cenioną psycholożką, która w swojej pracy pomogła tysiącom kobiet, będzie: „Droga do siebie. O poczuciu wartości”. Ewa Woydyłło zaprasza do uważnej, czułej, a jednocześnie konkretnej i energetyzującej podróży w głąb siebie w poszukiwaniu poczucia wartości. Droga, którą proponuje, zaczyna się od dokładnego przyjrzenia się temu, co myślmy, mówimy i robimy. Pozwala to wychwycić szkodliwe schematy, które budują kompleks niższości i blokują wzrastanie. Demontaż tych mechanizmów i zastąpienie ich nowymi, konstruktywnymi, pozwala zyskać wewnętrzną siłę, pewność i spokój.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki autorki i uzyskania autografu.

Spotkanie odbędzie się w ramach realizacji przedsięwzięcia grantowego KULTURAlna Biblioteka, finansowanego z projektu Kultura bez Barier.

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125