Nowa strona internetowa Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Apolinarego Szeluty w Słupcy

ZMIANA ADRESU STRONY INTERNETOWEJ PSM w Słupcy

Informujemy, iż w związku z rozwojem rządowej platformy usług e-administracji – gov.pl niniejsza strona zaprzestaje publikacji nowych treści.
Od dnia 1 stycznia 2023 r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem Szkoły Muzycznej publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl. pod adresem: https://www.gov.pl/web/psmslupca

Dotychczasowa strona Szkoły dostępna pod adresem https://szeluto.pl pozostanie aktywna nie dłużej niż do końca roku 2023, jednak nie będzie już aktualizowana.
Po dokonaniu stosownych modyfikacji w/w adres będzie przekierowywał użytkowników na nasz nowy adres na portalu gov.pl a dotychczasowe strony Szkoły udostępnimy jako archiwum.

Serwis https://www.gov.pl/web/psmslupca od dnia 5.01.2023 r. pełni również funkcję Biuletynu Informacji Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Słupcy.

Portal gov.pl jest głównym serwisem polskiego rządu, w którym w jednym miejscu można znaleźć informacje na temat ministerstw i wielu innych instytucji publicznych. Wszystkie zbudowane są w tym samym wysokim standardzie spełniającym wymogi bezpieczeństwa i dostępności cyfrowej.

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125