Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Wywiad z…

W ramach spotkań z cyklu Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Wywiad z… w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Słupcy 12 stycznia gościem była pani Sylwia Orzechowska – fryzjerka, która przybyła na spotkanie ze swoją ulubioną książką z dzieciństwa pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Przedszkola Niepublicznego Miś Uszatek w Słupcy, które wysłuchały fragmentu opowiadania o rudowłosej dziewczynce i ciekawostek o zawodzie fryzjera.

Pani Sylwia przyniosła także cała torbę ciekawych rzeczy, których używa w swojej pracy. Na wystawce fryzjerskiej pojawiły się pędzel, grzebienie, szczotki, lakier, pianka do włosów i wałki. Dzieci obejrzały mały pokaz pracy fryzjera. Niektóre wystąpiły w roli modelów/modelek, a inne ćwiczyły czesanie na specjalne przygotowanych perukach.

Było to miłe i pouczające spotkanie. Podziękowaniem całej grupy przedszkolaków była praca plastyczna o swoich marzeniach, gromkie brawa i wspólne zdjęcie z gościem.

Zadanie realizowane w ramach projektu Bliżej Biblioteki dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Wywiad z…
Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Wywiad z…
Moja ulubiona książka z dzieciństwa. Wywiad z…
print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125