Zapraszamy do nabycia „Orkiestry”

6 sierpnia br. na słupeckim Targowisku Miejskim podczas trwania Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych będzie do nabycia w promocyjnej cenie (30 zł) książeczka pt.”Orkiestra”.

O czym jest ta publikacja?

Korzystając z opisu wydawnictwa ALBUS Poznań: ”Książka dla najmłodszych w formie leporello (harmonijki), składa się z 20 usztywnionych, kolorowych stron, na których maszerują członkowie orkiestry dętej. Każda z postaci jest wyjątkowa! Kobiety i mężczyźni różnią się między sobą wzrostem, fryzurą, urodą i elementami barwnego ubioru. Każdy z członków zespołu niesie swój ulubiony instrument. Z każdego instrumentu wydobywa się dźwięk: fiu, fiu, bum, bum, trata ta ta itp. Okazuje się, że nie tylko instrumenty wydają ciekawe dźwięki, ale całe miasto, przez które maszeruje orkiestra.

Pogrubione kontury ilustracji, dużo szczegółów, jaskrawe kolory, różnorodność kreski i postaci, poczucie humoru oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze gwarantują świetną zabawę. Fiu, fiu! Co za książka!”

W dniu Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych to oryginalny i wyjątkowy prezent nie tylko dla najmłodszych, ale i dla miłośników orkiestr, a cieszy tym bardziej, że  autorką i ilustratorką jest słupczanka, Dominika Czerniak-Chojnacka.

Serdecznie polecamy!

Książeczka pt.”Orkiestra”
print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125