Miejska Karta Seniora – druki do pobrania

Program Miejska Karta Seniora to projekt Urzędu Miasta w Słupcy i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „ANMAR”.  Skierowany jest do osób powyżej 60 roku życia, zameldowanych lub zamieszkałych na terenie Miasta Słupcy. Seniorzy mogą korzystać z ulg, zniżek, promocji i ofert, które są przygotowane dla nich przez instytucje oraz firmy. Każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 60 lat, będzie mógł korzystać z przygotowanych ofert, poprzez okazanie imiennej Karty Seniora, w punktach wskazanych przez partnerów projektu.
Jak przystąpić do PROGRAMU MIEJSKA KARTA SENIORA:
1. Zgłosić się do Urzędu Miasta w Słupcy w celu wydania imiennej Karty Seniora Biuro Obsługi Klienta lub bezpośrednio w pok. 318 – Referat Promocji.
KARTA WYDAWANA JEST BEZPŁATNIE!
2. Przynieść ze sobą dowód osobisty (jedynie do wglądu przy rejestracji).
3. Przynieść ze sobą zdjęcie (potrzebne będzie jedynie do zeskanowania). Jeśli Senior zdjęcia nie posiada, w Urzędzie Miasta w Słupcy wykonane ono będzie nieodpłatnie.
4. Każdy Uczestnik Programu po wypełnieniu wniosku dostanie imienną Kartę Seniora ze zdjęciem oraz wykaz instytucji i firm, które udzielają zniżek i rabatów. Będzie również informowany o wszelkich zmianach w Programie.
Po otrzymaniu Karty, Senior będzie mógł korzystać ze zniżek i rabatów przygotowanych specjalnie dla niego. Dla ułatwienia we wskazanych punktach będą umieszczone informacje:
TU HONORUJEMY „MIEJSKĄ KARTĘ SENIORA”
Informacja o honorowaniu Miejskiej Karty Seniora

Informacja o honorowaniu Miejskiej Karty Seniora

print

Pobierz załącznik

Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125