Zaproszenie na kolejną edycję Projektu Regał

4 października 2019
17:00do19:00

 Projekt Regał 4 w Muzeum Regionalnym w Słupcy.

Muzeum Regionalne i Projekt Regał serdecznie zapraszają na wernisaż i inaugurację czwartej edycji Projektu Regał – spotkanie z książka autorską 4 października 2019r. godz. 17:00, Muzeum Regionalne ul. Warszawska 53

Muzeum Regionalne w Słupcy i Projekt Regał zapraszają na czwartą edycję spotkań z książką autorską. To rodzaj wystawy prezentującej niepublikowane dotąd książki o wyjątkowej formie (nietuzinkowo ilustrowane i  wykonane), które w ten sposób znajdują drogę do czytelnika.
Tym razem Regał kroczy do nas na niedźwiedzich łapach. Uroczysty wernisaż i inauguracja czwartej edycji w dniu 4 października (piątek), godz. 17.00 w budynku muzeum (sala Na piętrze ). Gościem specjalnym będzie Iwona Wierzba – Wydawnictwo Albus z Poznania . Będzie możliwość zakupienia książek tego wydawnictwa (także podczas trwania całego projektu). Rozpoczniemy także zbieranie głosów. Uwaga! Na ulubioną regałową książkę!
Mamy nadzieję, że dotrą do nas także autorzy tych wyjątkowych książek postawionych na regale, którzy potem prowadzić będą warsztaty dla młodszych i starszych chętnych grup szkolnych i przedszkolnych.
Inicjatorka i koordynatorka projektu dr Dominika Czerniak-Chojnacka (UAP) przypomni poprzednie regałowe edycje, a my poczęstujemy wszystkich pysznymi regalikami . W sobotę natomiast (5. X.) proponujemy warsztaty graficzne dla dzieci pod tytułem: „Graficy- entomolodzy” prowadzone przez Agnieszkę Maćkowiak (I Pracownia Grafiki –Wypukłodruk  Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu) dla dzieci ( 8-12 lat),  opłata: 5 zł, obowiązują zapisy – ilość miejsc ograniczona) (tel. 63 2752640).
Czas trwania warsztatu: ok. 90 minut.
Zainteresowanych czytaniem regałowych książek i warsztatami  plastycznymi prosimy o kontakt
z muzeum tel.63 2752640. Projekt Regał zostanie u nas do połowy listopada. To wyjątkowy czas spotkań z wyjątkowymi książkami oraz ich autorami. Zapraszamy.
Beata Czerniak
Muzeum Regionalne w Słupcy

Tel..63 2752-640
e-mail: muzeumslupca@op.pl


print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125