Zaproszenie na otwarcie placów zabaw

Burmistrz Miasta Słupcy Pan Michał Pyrzyk serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi na oficjalne przekazanie mieszkańcom miasta dwóch nowych placów zabaw. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca 2019 r. o godz. 14:00 na placu przy Alei Tysiąclecia w Słupcy (obok pumtracka). Na dzieci czeka moc atrakcji i pełna wrażeń niezapomniana zabawa. Włodarze miasta wyznaczyli lokalizację placów – pierwszy w okolicy stawku przy ul. Koszuckiej, a drugi na dawnym amfiteatrze przy Alei Tysiąclecia. Podczas uroczystości inauguracyjnej Burmistrz Miasta Słupcy, przekaże place zabaw najmłodszym. Place zabaw wyposażone będą w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy. Na jednym z placów znajdzie się m.in. linarium, huśtawka dla osób niepełnosprawnych, zestaw zabawowy przypominający okręt jednomasztowy, zestaw integracyjny – przystań, zestaw sprawnościowy oraz wiele różnorodnych i kolorowych przyrządów.
Na uroczystość otwarcia placów zabaw Gospodarze Miasta przygotowali dla wszystkich dzieci, które wezmą w niej udział, moc atrakcji i pełną wrażeń zabawę. Poniedziałkowe popołudnie umilać będą najmłodszym mieszkańcom Słupcy osoby wcielające się w postaci z bajek.

Operacja pn. „BUDOWA DWÓCH PLACÓW ZABAW W SŁUPCY” mająca na celu STWORZENIE OGÓLNODOSTĘPNEJ PRZESTRZENI DO SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY POPRZEZ BUDOWĘ DWÓCH PLACÓW ZABAW współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125