Zaproszenie na warsztaty dotyczące ochrony środowiska

 

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza na warsztaty pt. „Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska”, które odbędą się w dniach 19 lutego, 20 lutego i 26 lutego 2019 r. w godzinach od 10.00 do 15.00  w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego – al. Niepodległości 34, Poznań, sala konferencyjna II.

Warsztaty przeznaczone są dla lokalnych przedsiębiorców, jednostek organizacyjnych, pracowników działów ochrony środowiska przedsiębiorstw oraz wszystkich innych podmiotów korzystających ze środowiska.

Podczas warsztatów zostaną omówione najnowsze regulacje prawne w zakresie ochrony środowiska, także ich interpretacje. Przedmiotowa wiedza jest niezbędna do przestrzegania i prawidłowego wypełniania obowiązków z zakresu ochrony środowiska, a tym samym uniknięcia sankcji finansowych określonych w ww. ustawach. Uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie umiejętności samodzielnego sporządzania sprawozdań wynikających z obowiązujących przepisów.

Chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o wypełnienie i przesłanie dołączonego formularza zgłoszeniowego w terminie do dnia 15 lutego 2019 r. na adres: warsztaty@umww.pl

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

 

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125