Urodziny „Misia”

Urodziny „Misia”
Patron naszego przedszkola ” Miś” 1 czerwca obchodzi swoje urodziny. Zaraz po śniadaniu cala społeczność przedszkolna licznie zgromadziła się przy tablicy z wizerunkiem Misia, aby uczcić ten niezwykle ważny dla wszystkich przedszkolaków dzień. Został odśpiewany hymn naszego przedszkola a następnie przedstawiciele poszczególnych grup złożyli Misiowi urodzinowe życzenia w formie kolorowych i niezwykle pomysłowych laurek. Zostały one umieszczone na tablicy przy Misiu. Nie zabrakło również tradycyjnego 100 lat. Również dzieci w tym dniu obchodziły swoje święto – Dzień Dziecka. Były również  życzenia dla wszystkich dzieci i prezenty od Misia – kolorowe hula- hop, które wręczyła p. dyrektor Urszula Michlicka.

Urodziny "Misia"

Urodziny „Misia”

Urodziny "Misia"

Urodziny „Misia”

Urodziny "Misia"

Urodziny „Misia”

Urodziny "Misia"

Urodziny „Misia”

Urodziny "Misia"

Urodziny „Misia”

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125