Kolorowe Słupeckie Dni Rodziny

Słupeckie Dni Rodziny przeszły już do historii. Było ciepło (nie tylko za sprawą pogody, ale i dobrej ludzkiej energii), kolorowo, klimatycznie, magicznie i… słodko. To wydarzenie, które na stałe wpisało się do miejskiego kalendarza imprez było już organizowane w różnych częściach miasta. W tym roku impreza po raz  pierwszy odbyła się na skwerze Szeluty. A takie miejsce zobowiązuje: w niedzielne popołudnie (27 maja 2018) na Słupeckich Dniach Rodziny muzyki także nie zabrakło – i to tej w najlepszym wydaniu!

Po raz kolejny okazało się, że tylko razem, wspólnie łącząc wspólnie siły, pomysły i pasje jesteśmy w  stanie  stworzyć okazję do dobrej zabawy.

Dziękujemy współorganizatorom:

Stowarzyszeniu im. Apolinarego Szeluty, dzięki któremu Duet Skrzypcowy Beatgirls (tworzą go panie: Natalia Janik – Zajma, Maria Murawa – Fraska)  pokazał nam piękno muzyki skrzypcowej. Paniom również serdecznie dziękujemy!

– słupeckiemu Zespołowi Szkół Muzycznych za prezentację talentów swoich uczniów i wyczarowanie muzycznego klimatu,

Centrum Kultury Muzyk i panu Krystianowi Bartczakowi, za niespożytą energię i za to, że bawił się nie tylko z dziećmi, ale i całymi rodzinami,

Niepublicznej Placówce Oświatowo-Wychowawczej Centrum „Hajdasz” wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy  za  pokazy taneczne,

Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Słupcy, za zorganizowanie zabaw rekreacyjno – ruchowych,

Miejskiemu Domowi Kultury w Słupcy, za zorganizowanie mini pleneru malarskiego, dziękujemy także akustykom z MDK: Krzysiowi RybickiemuPrzemkowi Kwiatkowskiemu, za nagłośnienie (na takich imprezach w plenerze,  dobrze słyszeć – to podstawa!),

Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Słupcy, za udostępnienie zestawów szachowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Na Słupeckich Dniach Rodziny nie brakowało także słodkości.

– Dziękujemy panu Mieczysławowi Urbaniakowi – słupeckiemu pszczelarzowi, za stoisko pszczelarskie, miód i przekazaną wiedzę o życiu pszczół

– Dziękujemy firmie Impresja Smaku za warsztaty kulinarne, za pokaz, podczas którego owoce zostały pięknie wyrzeźbione i za fontannę, z której zamiast wody leciała czekolada – można było jej spróbować… na owocach, tutaj serdecznie dziękujemy panu Darkowi Słowińskiemu za udostępnienie pysznych truskawek.

– Dziękujemy także wszystkim uczestnikom „słodkiego” konkursu „Muffiny na Dni Rodziny”, zarówno nagrodzonym, jak i wyróżnionym. Byli to: Edyta Staszak, Szkolne Koło Caritas, Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy, Emilia Więcek, Ula Struszczyk, Ewa Czaplińska, Stowarzyszenie „Artis”, Katarzyna Cichomska, Sylwia Miłos.  Wasze ciasta były przepyszne!

– Dziękujemy strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcy oraz „Kamaro” Ratownictwo Medyczne, za to, że czuwali nad naszym bezpieczeństwem.

– Dziękujemy Przewodniczącemu Rady Miasta, panu Andrzejowi Szymkowiakowi oraz Radnym Miasta Słupcy za wsparcie finansowe imprezy, byli to: Barbara Biskupska – Sobolewska, Bogusław Byczkowski, Ewa Czaplińska, Edward Grajek, Elżbieta Kapturska, Stanisław Kotusiewicz, Leon Machowiak, Alicja Marek, Tadeusz Markiewicz, Piotr Marszałek, Robert Święcicki, Michał Ziemski.

Dziękujemy wszystkim, za to, że w niedzielne popołudnie 27 maja zechcieliście być z nami!

Słupeckie Dni Rodziny

Słupeckie Dni Rodziny

 

 

 

Napisali o nas:

Kolorowe Dni Rodziny

Kolorowe Słupeckie Dni Rodziny ujęły wszystkich!

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125