Pumptrack został otwarty!

Tłumy dzieci i młodzieży przyciągnęła impreza zorganizowana z okazji oficjalnego oddania do użytku słupeckiego pumptracka.

Pumptrack zwyciężył w głosowaniu na Budżet Obywatelski Miasta Słupcy w 2017 roku. Inicjatorem budowy toru jest Wojtek Lisiak. Projekt zdobył rekordową ilość 1335 głosów. Inwestycję zrealizowała firma Bt Project z Poznania.

Miasto wyłożyło na nią 120 00 zł. Dodatkowo pomysł wsparli sponsorzy Konspol Słupca (10 000 zł), Terminal Strzałkowo ( 3000 zł) i Kamena Polanowo (1000 zł)

Pumptrack to tor do jazdy na rowerze, deskorolce rolkach i hulajnodze. W Słupcy stanął on w miejscu dawnego Afmiteatru. Od początku swego istnienia przyciąga tłumy dzieci i młodzieży. Nie inaczej było podczas otwarcia.

Oprócz oficjalnego oddania obiektu do użytku zebrani mogli również podziwiać pokaz jazdy Szkółki BMX z Poznania. Wśród dzieci i młodzieży rozlosowano także pamiątkowe koszulki ufundowane przez słupecki Urząd Miasta. Obstawę gastronomiczną zapewnił Food Truck Central Park. Zabawa na torze trwała aż do zmroku.

O otwarciu Pumptracka przeczytacie też Państwo na portalu Twoja Słupca:

http://twojaslupca.pl/slupecki-pumptrack-oficjalnie-otwarty/

także na stronie: http://pumptrackslupca.pl

zapraszamy też do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=jamyA9vxnnM

[tekst: portal Twoja Słupca, zdjęcia: Urząd Miasta]

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125