Rodzinny Festyn w „Jarzębince”

„Rodzina – tu zaczyna się życie a miłość się nie kończy”

 

Rodzinny Festyn w „Jarzębince”

 

W słoneczne, piątkowe popołudnie, tj. 09 czerwca odbył się w Przedszkolu nr 4 „Jarzębinka”  Festyn Rodzinny pod hasłem „Z Jarzębinką bawimy się wesoło”. Zebranych gości gorąco powitała pani dyrektor Danuta Derda, przypominając jak wielką wartością w życiu każdego człowieka jest rodzina i jak wielką moc posiada. Dla przedszkolaków był to wyjątkowy dzień, gdyż chciały jak najlepiej podziękować swoim rodzicom za trud wychowania, opiekę a przede wszystkim za ogromną miłość, jaką codziennie otrzymują. Każda grupa pięknie zaprezentowała się w tańcu i piosence. Wszystkie mamusie miały łzy w oczach, a ojców rozpierała duma, widząc swoje pociechy na scenie. Rodzice, pięknym bukietem kwiatów  podziękowali pani dyrektor przedszkola Danucie Derda za wieloletnią pracę, życząc wszystkiego co najlepsze na zasłużonej emeryturze.
Po występach na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji: smakołyki jak u mamy, czyli małe co nieco         na słodko i nie tylko (grill, ciasto, wata cukrowa, popcorn, napoje i lody), zjeżdżalnia, dmuchany zamek, bańki mydlane, malowanie twarzy oraz balonikowe cudaki. Dzieci otrzymały  okulary przeciwsłoneczne z logo przedszkola ufundowane   przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie ,,Dziecięce Marzenia”.  Zabawy i gry przy muzyce  zapewnił niezawodny p. Krystian Bartczak .
Na koniec festynu odbyła się licytacja prac plastycznych o tematyce „Pozytywny bohater z bajki”, wykonanych przez dzieci  ze wszystkich grup. Wszystkie prace były tak piękne, że rozeszły się jak świeże bułeczki w błyskawicznym tempie, a dochód z licytacji zasilił konto Stowarzyszenia ,,Dziecięce Marzenia” działającego przy przedszkolu.

Dyrekcja przedszkola serdecznie dziękuje sponsorom, tj. firmie Konspol – Bis w Słupcy, a  także rodzicom naszych wychowanków  za pomoc i wsparcie w organizacji imprezy oraz za udział w licytacji prac.

Rodzinny Festyn w „Jarzębince”

Rodzinny Festyn w „Jarzębince”

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125