„ W karnawale wybieramy się na bale”…

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

 „ W karnawale, w karnawale

Nie siedzimy w domu wcale

Przymierzamy wstążki, szale

Wybieramy się na bale”.

Organizowanie  BALI  CHARYTATYWNYCH  przez Przedszkole nr 2 „ MIŚ” stało się już tradycją wpisaną w życie naszego przedszkola. Już po raz dziewiąty Rada  Rodziców, Dyrekcja oraz pracownicy przedszkola zorganizowali w dniu 11 lutego 2017r. CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY, na którym bawili się Rodzice, sympatycy i przyjaciele naszego przedszkola – w sumie 120 osób.

Bal tradycyjnie otworzyła Dyrektor Przedszkola – p. U. Michlicka życząc wszystkim uczestnikom szampańskiej zabawy. Gościom przygrywał do tańca zespół „METRO”. Było mnóstwo wspólnych zabaw, pląsów, atrakcji, takich jak: loteria fantowa, licytacje, liczne niespodzianki, m.innymi: taniec z bukiecikiem kwiatków, który każdy pan musiał zakupić swojej partnerce. Nie zabrakło również pysznego domowego jedzonka, o które zadbała p. Ela.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, zaprzyjaźnionym instytucjom, Rodzicom za upieczenie wspaniałych ciast, babci Julki i Kingi za artystyczne wykonanie „bukiecików kwiatków” oraz  wszystkim sympatykom naszego przedszkola – bez WAS nie byłoby tak wspaniałego BALU ! Gościom dziękujemy za świetną zabawę i niepowtarzalny nastrój.

Dochód z balu zostanie przeznaczony na potrzeby naszej placówki. Już dziś zapraszamy na X Jubileuszowy BAL CHARYTATYWNY.

A więc do zobaczenia za rok!!!

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

„ W karnawale wybieramy się na bale”…

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125