Przedszkole nr 2 „ MIŚ” w Koncercie dla Babci i Dziadka

Przedszkole nr 2 „ MIŚ” w „Koncercie dla Babci i Dziadka”.

 W tym roku, chociaż na dworze  było biało i mroźno nasze przedszkolaki zaprosiły swoje ukochane Babcie i drogich Dziadków w dniach 19 i 20 stycznia do sali kina  „Sokolnia”, aby wspólnie świętować „ Dzień Babci i Dziadka”. Zaproszeni goście bardzo licznie przybyli na koncert z okazji ICH święta, który został przygotowany przez wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola oraz Ich panie.

Na samym początku dyr. Przedszkola – p. U. Michlicka powitała wszystkich zebranych i nadmieniła , jak ważna rolę odgrywają Dziadkowie w życiu swoich wnucząt. W pierwszej kolejności zaprezentowały się dzieci z grupy „Biedronek” w spektaklu bożonarodzeniowym „To właśnie tego wieczoru…” z piękną muzyką Z. Preisnera. Należy nadmienić, że dzieci za ten spektakl  zdobyły nagrodę na 20 Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej „ ANIOŁY 2017” , który miał miejsce w Kazimierzu Biskupim. W dalszej kolejności dzieci z poszczególnych grup w pięknych barwnych strojach zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność tym, którzy są im bardzo bliscy i których bardzo kochają.  Nie zabrakło również ciepłych słów w wierszach dla Babci i Dziadka. Dumni Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich pociech i nagradzali ich wielkimi brawami. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości, nie zabrakło również łez wzruszenia. Babcie otrzymały kwiatki, był także skromny poczęstunek: „ małe słodkie co nieco” oraz kawa i herbata.

Ten miły dzień na długo pozostanie w naszej pamięci!

 Informacja i zdjęcia: Przedszkole nr 2 „Miś”
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś (1)

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś (1)

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś (1)

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś (1)

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś (1)

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś (1)

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 2 Miś

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125