Teatralny sukces przedszkolaków z „Jarzębinki”

Teatralny sukces przedszkolaków z „Jarzębinki”

10 stycznia 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim odbył się XX Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej „Anioły 2017”, podczas którego zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy.
Nominację do tego konkursu oraz statuetkę Anioła przedszkolaki otrzymały podczas X Przeglądu Zespołów Jasełkowych i Kolędniczych „Anioły” który odbył się 18.12.2016 r. w MDK w Słupcy.
Dzieci z grupy V „Pszczółki” przygotowane przez panią Ewę Gałązka i Elżbietę Przybył przedstawiły spektakl pt: „Rada Owcy Wełenki” Marcina Ziemniczaka przy udziale instruktora teatralnego Anny Czerniak i instruktora muzyki Krystiana Bartczaka. Dzieciaki stanęły na wysokości zadania. Mali aktorzy wcielili się w postaci zwierząt, które przygotowywały się aby przyjąć Jezusa do swoich serc, gdyż z Nim żyje się łatwiej i radośniej.
Połączenie swobody ruchu, wspaniałej gry aktorskiej, kostiumy, muzyka i skromna scenografia sprawiły, że spektakl teatralny w wykonaniu przedszkolaków z „Jarzębinki” wszystkim się podobał i został wyróżniony spośród 10 występujących zespołów. Radość wśród dzieci i rodziców była ogromna, a dla pań był to wielki sukces.

Wyróżnienie dla przedszkolaków

Wyróżnienie dla przedszkolaków

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125