Sukces „ Biedronek” z Przedszkola nr 2 „ MIŚ”.

Sukces „ Biedronek” z Przedszkola nr 2 „ MIŚ”.

Miło nam poinformować, iż 10 stycznia 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim odbył się Konkurs Przedstawień Jasełkowych w ramach 20 Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej „ ANIOŁY 2017”.

Przedszkole nr 2 „ MIŚ” w Słupcy reprezentowała grupa teatralna „ Biedronki”  (dzieci 5-letnie), która to została wyłoniona w drodze konkursu nagrań, które miało miejsce 18 grudnia 2016r. w sali MDK w Słupcy i zakwalifikowała się do dalszego etapu w Kazimierzu Biskupim. Nasi mali artyści zaprezentowali się w spektaklu „ To właśnie tego wieczoru…” z piękną muzyką Zbigniewa Preisnera. Scenariusz napisała p. Elżbieta Winiarska – nauczycielka Przedszkola nr 2  „MIŚ” i Anna Czerniak – instruktor teatralny z MDK w Słupcy. To przedstawienie nacechowane było przejrzystymi obrazami z muzyką, która prowadziła dzieci przez poszczególne sceny, nadając prezentacji liryczny klimat. Proste kostiumy, umowna scenografia oraz dialogi dostosowane do możliwości dzieci oddały charakter spektaklu. Dzieci doskonale poradziły sobie na obcej scenie i przy obcej widowni, świetnie wcieliły się w powierzone im role. Pozwoliły udać się oglądającym w duchową podróż i i powtórnie poczuć wyjątkową magię Świąt. Zagrały naprawdę przepięknie, dostarczyły widzom wielu wspaniałych przeżyć i wzruszeń. Publiczność nagrodziła ich występ gromkimi brawami.

Jury 20 Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej „ ANIOŁY 2017” również doceniło ich starania i postanowiło przyznać  im NAGRODĘ. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych małych artystów i serdecznie „ Biedronkom” oraz p. Eli W. i p. Ani Cz.  gratulujemy sukcesu. BRAWO!!!

 Informacja : Przedszkole nr 2 „Miś”
print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125