Dzień Edukacji Narodowej w „Jarzębince”

Dzień Edukacji Narodowej w „Jarzębince”

Tak jak każdego roku Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. W czwartek 13 października 2016 r. odpowiadając na zaproszenie dzieci, wszyscy pracownicy naszego przedszkola i przedstawiciele
Rady Rodziców zebrali się w sali  „Jeżyków”. A tam niespodzianka!
Dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały specjalny występ.
Były piosenki, tańce i wiersze oraz podarunki – własnoręcznie wykonane serduszka. W ten sposób dzieci podziękowały za opiekę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.
Święto to uświetnił również bukiet cudownych życzeń przekazanych wraz z kwiatami i słodkimi niespodziankami przez naszych wspaniałych rodziców.
W ich imieniu podziękowania i życzenia złożyła przewodnicząca Rady Rodziców pani Renata Jankowska.
Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Danuta Derda, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia dodały wszystkim pracownikom dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.
Uwieńczeniem uroczystości było wręczenie nagród dyrektora, które w tym roku otrzymały nauczycielki: Agata Juszczak, Jolanta Frydrychowicz-Siwińska, Maria Wartecka i Aleksandra Miłowska oraz pracownicy obsługi: Beata Szelejewska, Karolina Wawrzyniak, Renata Andrzejewska i Janina Górska.
Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i organizacyjnej Nagrodę Burmistrza otrzymała pani dyrektor naszego przedszkola Danuta Derda. Nagrodę wręczył pan Michał Pyrzyk Burmistrz Miasta Słupcy na miejskiej uroczystości Dnia Edukacji Narodowej.

Kochane dzieci bardzo Wam dziękujemy!
Dla Was będziemy starać się jeszcze bardziej.

print
Udostępnij:

O autorze

Motocykle o pojemności 125